V šolskem letu 2014/2015 je prejemalo 292 otrok topel obrok v šoli iz sredstev» SITI BESED«.

Akcija se bo nadaljevala tudi v letošnjem letu za štiri mesece (september, oktober, november in december 2015).

Prosimo vas, da prošnjo za plačilo toplega otroka za posameznega otroka pošljete na Zvezo prijateljev mladine Slovenije, Miklošičeva 16, 1000 Ljubljana ali pa na info@zpms.si najkasneje do vključno 11. 9. 2015. Obvezno morate k prošnji priložiti kopijo Odločbe o otroškem dodatku iz katerega je razviden podatek o povprečnem mesečnem dohodku na osebo.

Subvencije bomo dodelili le otrokom, kjer je iz Odločbe o otroškem dodatku razvidno, da je povprečni mesečni dohodek na osebo v družini nad 18% in pod 30 % neto povprečne plače v RS. Subvencija bo pripadala v višini cene kosila in to za prve štiri mesece šolskega leta 2015-2016.