Otroštvo je vodnjak, iz katerega pijemo vse življenje

Zveza prijateljev mladine Domžale je v letu 2015 dobila status organizacije s posebnim pomenom, kar omogoča, da ji vsi, ki to želite, lahko odstopite del vaše dohodnine (do 0,5 odstotka) za izvajanje njenih programov. Ker znani rek pravi, da je otroštvo vodnjak, iz katerega pijemo vse življenje, se ZPM Domžale trudi, da bi vsem otrokom zagotovili srečno otroštvo, katerega prijetnih trenutkov bi se spominjali vse življenje. Posebno skrb ZPM Domžale namenja otrokom iz socialno ogroženih družin, ki jih je tudi na območju, ki ga s svojo dejavnostjo in različnimi projekti pokriva, iz dneva v dan več, na kar opozarjamo tudi s prispevki v Slamniku. Pri tem ji, ob sredstvih, ki jih na osnovi razpisa odobri Občina Domžale, pomagajo številni donatorji, tako občini kot njim iskrena hvala, hvala pa tudi prostovoljcem.

Vabimo vas, da tudi vi z delom dohodnine pomagate uresničevati naše  programe. Izpolnite priloženo zahtevo in jo do 31. decembra 2016 posredujte: Finančni upravi, Davčni urad Ljubljana, Davčna ulica štev. 1, 1000 Ljubljana; Zvezi prijateljev mladine Domžale, Domžale, Ljubljanska 58, 1230 Domžale.

Obrazec>>