18. maj 2019

Češminov park, Domžale

10.00 – 18.00

SKUPAJ DO BOLJŠEGA SVETA – ČLOVEKOLJUBNA AKCIJA

Festival bo tudi dobrodelno obarvan, kar pomeni, da bomo socialno ogroženim otrokom skupaj s sodelovanjem Zveze prijateljev mladine Domžale zbirali opremo za na morje (maske, plavutke, žoge, blazine, torbe) S tem jim bomo omogočili, da se bodo sprostili in imeli lepo na letovanju.

IZ PROGRAMA

Damjana Golavšek – glasbeni nastop

Mojca Robič – glasbeni nastop

DEŽELA INDIJANCEV

V deželi indijancev se bomo srečali z indijansko kulturo, se naučili indijanski pozdrav, obiskali indijanske šotore in še veliko več…

KOTIČEK ŠPORTA

Otroci se bodo srečali z različnimi igrami in vajami, s katerimi vsi skupaj krepimo svoje zdravje ter razvijamo vrsto gibalnih spretnosti in sposobnosti.

…več o program dobite na www.mikiples.com

Ko si družine vzamejo čas zase in se odpravijo na organiziran dogodek, si želijo, da jih takrat nekdo nasmeji in sprosti, da pozabijo na vsakodnevne obveznosti, in da so s svojimi otroki povezani v skupino, v kateri se jim ni treba pretirano izpostavljati, hkrati pa se med festivalom spoznavajo z drugimi otroki in njihovimi starši.

Naš cilj je, da ob 30 letnici Plesne šole Miki naredimo otrokom nekaj več in drugačnega. Poudarek bo na kvalitetnem programu. Festival bo namenjen vsem in bo tako rekoč VSESLOVENSKI PRAZNIK OTROK.

Se vidimo.