Odzivi nekaterih staršev z letovanja 2018

Objavljamo z njihovim dovoljenjem naslednje:

Spoštovani lep pozdrav!

Rada bi se vam zahvalila, vsem vzgojiteljicam, ki so  bili od 16.8 do 26.8 v Piranu z otroki.
Po pripovedovanju otrok in žalostnem obrazu ob prihodu domov J, sem vedela, da so se imeli fantastično!

Hvala vsem za lepe trenutke!

Katarina Zadnikar

Rada bi se vam iz srca zahvalila, da ste mojima otrokoma Blažu in Maticu omogočili lepe 10 dnevne počitnice na morju. Bilo je lepo videti nasmejana obraza, ki sta doživela lepe dogodivščine na morju.

Še enkrat iskrena hvala.

Urša Erzar

Spoštovani,

ni lepšega kot to, da so naši otroci srečni. Kaj naj bi drugega želeli svojim otrokom?

Najina hči in sin sta letos z vašo pomočjo letovala v Savudriji od 6.8. do 16.8.. Mnogo prelepih prigod sta nama zaupala, zato se vam vsi skupaj  iz srca zahvaljujemo in upamo na najboljše, to  je da drugo leto spet potujeta z vami, z Zvezo prijateljev mladine Domžale.

Hvala.

Marjan Šepetavc in Katja Ustar