Pozdravljeni, spoštovani sodelavci Zveze prijateljev mladine Slovenije,

v Glasbeni hiši Čonce želimo na svoj način pomagati otrokom in mladim iz družin, prizadetih v nedavnih poplavah. Od 21. do 24. avgusta organiziramo počitniški Poletni glasbeni tabor ob Kolpi, namenjen otrokom in mladim med 8 in 16 letim starosti. Ker je mnoge družine povodenj zasula s težkimi skrbmi in težavami, lahko morda otroško letovanje predstavlja vsaj majhen žarek svetlobe v teh turbulentnih časih. Zato smo se odločili, da otrokom iz prizadetih družin omogočimo brezplačno udeležbo na taboru (sprejmemo lahko še cca. 10 udeležencev). Če boste precenili, da bi obisk našega tabora kateri od prizadetih družin, s katerimi ste v kontaktu, lahko predstavljal vsaj majhen razlog za upanje in svetel pogled naprej, se priporočamo, da jih prek svojih kanalov obvestite o tej možnosti. – Pripenjam še povezavo do predstavitve tabora. Za kontakt sem vselej na voljo tudi prek telefona 040 703 833.

Hvala za Vaše plemenito delo ter veliko uspeha in srčnosti še naprej!

Lepo vas pozdravljam,

Blaž Podobnik, prof. gl. ped,